Time/Result | Date | Away | Home | Location | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
D9 Final 1 of 1 | ||||||||||
Final |
Apr. 2, 2024 @ 9:30 PM |
Les Cornats LES
Division 9 |
0 |
Dark Knights DARK
Division 9 |
4 | PETE MORIN (LACHINE) |
PO |
|||
D3 Final 2 of 2 | ||||||||||
Final |
Apr. 3, 2024 @ 9:30 PM |
Puck Studs PUC
Division 3 |
7+1 |
Les Prince De PSC LES
Division 3 |
0 | PETE MORIN (LACHINE) |
PO |
|||
D7 Final 1 of 1 | ||||||||||
Final /OT |
Apr. 4, 2024 @ 9:15 PM |
Sandbaggers SAN
Division 7 |
5 |
Thundercats THU
Division 7 |
6 | Pierrefonds Sportplexe Rink 3 |
PO |
|||
D1 RR | ||||||||||
Final |
Apr. 7, 2024 @ 2:45 PM |
Caribous CARI
Sunday Division 1 |
3 |
El Paso Buzzards EL
Sunday Division 1 |
6 | Pierrefonds Sportplexe Rink 1 |
PO |
|||
D3RR | ||||||||||
Final |
Apr. 7, 2024 @ 3:15 PM |
Healthy Skratches HEA
Sunday Division 3 |
2 |
Bombers BOMB
Sunday Division 3 |
0 | Pierrefonds Sportplexe Rink 3 |
PO |
|||
D1 RR | ||||||||||
Final |
Apr. 7, 2024 @ 4:00 PM |
Mockba MOC
Sunday Division 1 |
1 |
Hawks Hawk
Sunday Division 1 |
4 | Pierrefonds Sportplexe Rink 1 |
PO |
|||
D5A SF 1 of 2 | ||||||||||
Final |
Apr. 7, 2024 @ 4:00 PM |
Team No Name TEA
Sunday Division 5A |
4 |
General Construction GECO
Sunday Division 5A |
1 | Pierrefonds Sportplexe Rink 4 |
PO |
|||
D4 RR | ||||||||||
Final |
Apr. 7, 2024 @ 4:30 PM |
Expos EXP
Sunday Division 4 |
3 |
Trashdogs 2.0 TRAS
Sunday Division 4 |
2 | Pierrefonds Sportplexe Rink 3 |
PO |
|||
D1 RR | ||||||||||
Final |
Apr. 7, 2024 @ 5:15 PM |
Demonfort HC DEM
Sunday Division 1 |
6 |
Wintergreeners WH
Sunday Division 1 |
5 | Pierrefonds Sportplexe Rink 1 |
PO |
|||
D7 RR | ||||||||||
Final |
Apr. 7, 2024 @ 5:15 PM |
SMC - Chouinard SMC
Sunday Division 7 |
5 |
Les Zigotos LES
Sunday Division 7 |
2 | Pierrefonds Sportplexe Rink 4 |
PO |
|||
D4 RR | ||||||||||
Final |
Apr. 7, 2024 @ 5:45 PM |
Les Tout Croches LES
Sunday Division 4 |
3 |
Magil HC MAG
Sunday Division 4 |
1 | Pierrefonds Sportplexe Rink 3 |
PO |
|||
D1 RR | ||||||||||
Final /OT |
Apr. 7, 2024 @ 6:30 PM |
Sunday Canadians SCAN
Sunday Division 1 |
3 |
Slayers SLA
Sunday Division 1 |
2 | Pierrefonds Sportplexe Rink 1 |
PO |
|||
D7 RR | ||||||||||
Final |
Apr. 7, 2024 @ 6:30 PM |
Quebec No Dekes QUE
Sunday Division 7 |
3 |
SFL SFL
Sunday Division 7 |
1 | Pierrefonds Sportplexe Rink 4 |
PO |
|||
D4 RR | ||||||||||
Final |
Apr. 7, 2024 @ 7:00 PM |
BLB BLB
Sunday Division 4 |
3 |
Ten Ply TPLY
Sunday Division 4 |
2 | Pierrefonds Sportplexe Rink 3 |
PO |
|||
D2 RR | ||||||||||
Final |
Apr. 7, 2024 @ 7:00 PM |
Royals De Montreal ROY
Sunday Division 2 |
5 |
Les Predateurs LES
Sunday Division 2 |
3 | Westwood Arena |
PO |
|||
D5 SF 2 of 2 | ||||||||||
Final |
Apr. 7, 2024 @ 7:45 PM |
Ice Cleaners ICE
Sunday Division 5 |
0 |
V Nation Whalers V N
Sunday Division 5 |
6 | Pierrefonds Sportplexe Rink 1 |
PO |
|||
D8 RR | ||||||||||
Final |
Apr. 7, 2024 @ 7:45 PM |
Trojans TRO
Sunday Division 8 |
6 |
Citadels CIT
Sunday Division 8 |
2 | Pierrefonds Sportplexe Rink 4 |
PO |
|||
D6 SF 1 of 2 | ||||||||||
Final |
Apr. 7, 2024 @ 8:15 PM |
Men With No Name MEN
Sunday Division 6 |
3 |
WinterHawks WINT
Sunday Division 6 |
3 | Pierrefonds Sportplexe Rink 2 |
PO |
|||
D2 RR | ||||||||||
Final |
Apr. 7, 2024 @ 8:15 PM |
KGB KGB
Sunday Division 2 |
3 |
Marines MAR
Sunday Division 2 |
2 | Pierrefonds Sportplexe Rink 3 |
PO |
|||
D5A SF 1 of v2 | ||||||||||
Final |
Apr. 7, 2024 @ 8:15 PM |
Crunch CRU
Sunday Division 5A |
5 |
Heisenbergs HEI
Sunday Division 5A |
3 | Westwood Arena |
PO |
|||
D8 RR | ||||||||||
Final |
Apr. 7, 2024 @ 9:00 PM |
Stormtroopers STOR
Sunday Division 8 |
6 |
Redliners RED
Sunday Division 8 |
5 | Pierrefonds Sportplexe Rink 1 |
PO |
|||
D7 RR | ||||||||||
Final |
Apr. 7, 2024 @ 9:00 PM |
Raiders RAI
Sunday Division 7 |
1 |
Mooseheads MOO
Sunday Division 7 |
4 | Pierrefonds Sportplexe Rink 4 |
PO |
|||
D8 RR | ||||||||||
Final |
Apr. 7, 2024 @ 9:00 PM |
Flying V FLY
Sunday Division 8 |
3 |
The Coasters THE
Sunday Division 8 |
2 | PETE MORIN (LACHINE) |
PO |
|||
D6 SF 1 of 2 | ||||||||||
Final |
Apr. 7, 2024 @ 9:30 PM |
Band of Brothers BAN
Sunday Division 6 |
5 |
Tall Boys TAL
Sunday Division 6 |
0 | Pierrefonds Sportplexe Rink 2 |
PO |
|||
D3 RR | ||||||||||
Final |
Apr. 7, 2024 @ 9:30 PM |
Les Denis Barriault LES
Sunday Division 3 |
1 |
Pine Riders PINE
Sunday Division 3 |
6 | Pierrefonds Sportplexe Rink 3 |
PO |
|||
D5 SF 2 of 2 | ||||||||||
Final |
Apr. 7, 2024 @ 9:30 PM |
Yellow Jackets YEL
Sunday Division 5 |
4 |
Zel ZEL
Sunday Division 5 |
2 | Westwood Arena |
PO |
|||
D2 SF 1 of 1 | ||||||||||
Final |
Apr. 9, 2024 @ 9:00 PM |
No Dekes NO
Division 2 |
5 |
Canadiens CAN
Division 2 |
2 | Pierrefonds Sportplexe Rink 1 |
PO |
|||
D2 Semi Fial 1 of 1 | ||||||||||
Final |
Apr. 9, 2024 @ 10:00 PM |
Cold Shots COLD
Division 2 |
5 |
Univar UNI
Division 2 |
1 | PETE MORIN (LACHINE) |
PO |
|||
Sun D1 RR | ||||||||||
Final |
Apr. 10, 2024 @ 9:00 PM |
Sunday Canadians SCAN
Sunday Division 1 |
5 |
El Paso Buzzards EL
Sunday Division 1 |
2 | Pierrefonds Sportplexe Rink 1 |
PO |
|||
D1 RR | ||||||||||
Final |
Apr. 14, 2024 @ 5:15 PM |
Hawks Hawk
Sunday Division 1 |
3 |
Demonfort HC DEM
Sunday Division 1 |
7 | Pierrefonds Sportplexe Rink 1 |
PO |
|||
D5A SF 2 of 2 | ||||||||||
Final |
Apr. 14, 2024 @ 5:45 PM |
Team No Name TEA
Sunday Division 5A |
1 |
General Construction GECO
Sunday Division 5A |
4+1 | Pierrefonds Sportplexe Rink 3 |
PO |
|||
Div 7 SF 1 of 1 | ||||||||||
Final /OT |
Apr. 14, 2024 @ 6:00 PM |
SMC - Chouinard SMC
Sunday Division 7 |
3 |
Les Zigotos LES
Sunday Division 7 |
2 | Pierrefonds Sportplexe Rink 4 |
PO |
|||
D1 RR | ||||||||||
Final |
Apr. 14, 2024 @ 6:30 PM |
Mockba MOC
Sunday Division 1 |
0 |
Wintergreeners WH
Sunday Division 1 |
4 | Pierrefonds Sportplexe Rink 1 |
PO |
|||
D4 RR | ||||||||||
Final |
Apr. 14, 2024 @ 7:00 PM |
BLB BLB
Sunday Division 4 |
3 |
Trashdogs 2.0 TRAS
Sunday Division 4 |
6 | Pierrefonds Sportplexe Rink 3 |
PO |
|||
D5A SF 2 of 2 | ||||||||||
Final |
Apr. 14, 2024 @ 7:00 PM |
Crunch CRU
Sunday Division 5A |
4 |
Heisenbergs HEI
Sunday Division 5A |
7+1 | Westwood Arena |
PO |
|||
D6 SF 2 of 2 | ||||||||||
Final |
Apr. 14, 2024 @ 7:15 PM |
Men With No Name MEN
Sunday Division 6 |
3 |
WinterHawks WINT
Sunday Division 6 |
2 | Pierrefonds Sportplexe Rink 4 |
PO |
|||
D3 RR | ||||||||||
Final |
Apr. 14, 2024 @ 7:45 PM |
Bombers BOMB
Sunday Division 3 |
4 |
Redrum REDR
Sunday Division 3 |
2 | Pierrefonds Sportplexe Rink 1 |
PO |
|||
D1 RR | ||||||||||
Final |
Apr. 14, 2024 @ 8:00 PM |
Slayers SLA
Sunday Division 1 |
6 |
Caribous CARI
Sunday Division 1 |
2 | PETE MORIN (LACHINE) |
PO |
|||
D5 Final 1 of 2 | ||||||||||
Final |
Apr. 14, 2024 @ 8:15 PM |
V Nation Whalers V N
Sunday Division 5 |
9 |
Yellow Jackets YEL
Sunday Division 5 |
4 | Pierrefonds Sportplexe Rink 2 |
PO |
|||
D6 SF 2 of 2 | ||||||||||
Final |
Apr. 14, 2024 @ 8:15 PM |
Band of Brothers BAN
Sunday Division 6 |
4 |
Tall Boys TAL
Sunday Division 6 |
0 | Pierrefonds Sportplexe Rink 3 |
PO |
|||
D2 RR | ||||||||||
Final |
Apr. 14, 2024 @ 8:15 PM |
Marines MAR
Sunday Division 2 |
1 |
Royals De Montreal ROY
Sunday Division 2 |
4 | Westwood Arena |
PO |
|||
D7 SF 1 0f 1 | ||||||||||
Final |
Apr. 14, 2024 @ 8:30 PM |
Quebec No Dekes QUE
Sunday Division 7 |
2 |
Mooseheads MOO
Sunday Division 7 |
3 | Pierrefonds Sportplexe Rink 4 |
PO |
|||
Div 8 SF 1 of 1 | ||||||||||
Final |
Apr. 14, 2024 @ 9:00 PM |
Trojans TRO
Sunday Division 8 |
6 |
Redliners RED
Sunday Division 8 |
4 | Pierrefonds Sportplexe Rink 1 |
PO |
|||
D8 SF 1 of 1 | ||||||||||
Final |
Apr. 14, 2024 @ 9:30 PM |
Stormtroopers STOR
Sunday Division 8 |
2 |
Citadels CIT
Sunday Division 8 |
3 | Pierrefonds Sportplexe Rink 2 |
PO |
|||
D4 RR | ||||||||||
Final |
Apr. 14, 2024 @ 9:30 PM |
Les Tout Croches LES
Sunday Division 4 |
2 |
Expos EXP
Sunday Division 4 |
4 | Westwood Arena |
PO |
|||
D2 Final 1 of 1 | ||||||||||
Final |
Apr. 16, 2024 @ 8:30 PM |
Cold Shots COLD
Division 2 |
7 |
No Dekes NO
Division 2 |
0 | PETE MORIN (LACHINE) |
PO |
|||
Sun D4 SF 1 of 1 | ||||||||||
Final |
Apr. 17, 2024 @ 9:45 PM |
Les Tout Croches LES
Sunday Division 4 |
1 |
Trashdogs 2.0 TRAS
Sunday Division 4 |
4 | Pierrefonds Sportplexe Rink 2 |
PO |
|||
SF 1 of 1 | ||||||||||
5:15 PM | Apr. 21, 2024 @ 5:15 PM |
Slayers SLA
Sunday Division 1 |
Sunday Canadians SCAN
Sunday Division 1 |
Pierrefonds Sportplexe Rink 1 |
PO |
|||||
D3 SF 1 of 1 | ||||||||||
5:45 PM | Apr. 21, 2024 @ 5:45 PM |
Healthy Skratches HEA
Sunday Division 3 |
Pine Riders PINE
Sunday Division 3 |
Pierrefonds Sportplexe Rink 3 |
PO |
|||||
SF 1 of 1 | ||||||||||
6:30 PM | Apr. 21, 2024 @ 6:30 PM |
Demonfort HC DEM
Sunday Division 1 |
Wintergreeners WH
Sunday Division 1 |
Pierrefonds Sportplexe Rink 1 |
PO |
|||||
SF 1 of 1 | ||||||||||
7:00 PM | Apr. 21, 2024 @ 7:00 PM |
Redrum REDR
Sunday Division 3 |
Bombers BOMB
Sunday Division 3 |
Pierrefonds Sportplexe Rink 3 |
PO |
|||||
Final 1 of 2 | ||||||||||
7:00 PM | Apr. 21, 2024 @ 7:00 PM |
General Construction GECO
Sunday Division 5A |
Heisenbergs HEI
Sunday Division 5A |
Westwood Arena |
PO |
|||||
SF 1 of 1 | ||||||||||
7:45 PM | Apr. 21, 2024 @ 7:45 PM |
Ten Ply TPLY
Sunday Division 4 |
Expos EXP
Sunday Division 4 |
Pierrefonds Sportplexe Rink 1 |
PO |
|||||
Final 1 of 1 | ||||||||||
8:15 PM | Apr. 21, 2024 @ 8:15 PM |
SMC - Chouinard SMC
Sunday Division 7 |
Mooseheads MOO
Sunday Division 7 |
Pierrefonds Sportplexe Rink 2 |
PO |
|||||
RR | ||||||||||
8:15 PM | Apr. 21, 2024 @ 8:15 PM |
Marines MAR
Sunday Division 2 |
Les Predateurs LES
Sunday Division 2 |
Pierrefonds Sportplexe Rink 3 |
PO |
|||||
Final 1 of 2 | ||||||||||
8:15 PM | Apr. 21, 2024 @ 8:15 PM |
KGB KGB
Sunday Division 2 |
Royals De Montreal ROY
Sunday Division 2 |
Westwood Arena |
PO |
|||||
Final 2 of 2 | ||||||||||
9:00 PM | Apr. 21, 2024 @ 9:00 PM |
V Nation Whalers V N
Sunday Division 5 |
Yellow Jackets YEL
Sunday Division 5 |
Pierrefonds Sportplexe Rink 1 |
PO |
|||||
Final 1 of 1 | ||||||||||
9:30 PM | Apr. 21, 2024 @ 9:30 PM |
Trojans TRO
Sunday Division 8 |
Citadels CIT
Sunday Division 8 |
Pierrefonds Sportplexe Rink 2 |
PO |
|||||
Final 1 of 2 | ||||||||||
9:30 PM | Apr. 21, 2024 @ 9:30 PM |
Men With No Name MEN
Sunday Division 6 |
Band of Brothers BAN
Sunday Division 6 |
Westwood Arena |
PO |